کعبى موتور که هیچ ، شاید دلم بخواهد هر چهارپایى را سوار شوم

اخبار ورزشي

مدیر انجمن: mbs

ارسال پست
sarbaz_talai_no
مديريت خبر
مديريت خبر

پست توسط sarbaz_talai_no »

منشور را امضاء نکرده ام، به کسى هم مربوط نیست بیرون زمین چه کار مى کنم

• شرایط تیم چه طور است؟

- خدا را شکر، همه چیز خوب است. صبح و بعدازظهر تمرین مى کنیم. تمام نفرات تقریباً با یکدیگر هماهنگ شده اند.

• اردوى تبریز چه طور مى گذرد؟

- اردوى خوبى است. آب و هواى اینجا بسیار مطلوب است. امروز و فردا ۲ بازى دوستانه برگزار مى کنیم. در این شرایط هیچ تیم لیگ برتر حاضر به انجام بازى تدارکاتى نیست. بهترین گزینه بازى کردن با تیم هاى لیگ یکى است.

• استیل آذین مدعى قهرمانى در لیگ یا جام حذفى هست؟

- براى تیمى که تازه از لیگ دسته اول به لیگ برتر صعود کرده، خیلى زود است مدعى قهرمانى باشد. امسال تیم بازیکنان خوبى گرفته و ما مى توانیم در حد نام استیل آذین ظاهر شویم و حرف اول را بزنیم اما مدعى قهرمانى نیستیم.

• حرف و حدیث در رابطه با حضور کریمى در استیل آذین شنیده مى شود، حضور او را چه طور مى بینى؟

- تنها نام کریمى براى استیل آذین کافى است. در صورتى که او به تیم ملحق شود امیدواریم با کمک او بتوانیم حضورى موفق در لیگ داشته باشیم. بى صبرانه منتظر ورود على به استیل آذین هستم.

• مى گویند نامت در لیست محرومان منشور اخلاقى است...!

- من حرف هایم را قبلاً هم گفته ام. نه منشور و نه هیچ چیز دیگرى در این رابطه امضاء نکرده ام و امضاء هم نمى کنم. زندگى شخصى ام فقط به خودم مربوط است و اجازه نمى دهم کسى در آن دخالت کند. در زمین اگر خلافى از من سر زد مى توانند مرا جریمه کنند. خارج از زمین به هیچ کس اجازه دخالت نمى دهم. من حسین کعبى مى گویم زیر ابرو برداشتن و مدل موهایم و تمام کارهایى که خارج زمین فوتبال انجام مى دهم فقط فقط به خودم مربوط است.

• اما منشور اخلاقى در ریز کارهاى شخصى بازیکنان دقیق شده و رعایت نکردن، جریمه یا محرومیت به همراه دارد؟

- من زیر ابرو بر مى دارم، مدل موهایم را هم هر طور بخواهم درست مى کنم. ۶ ماه پیش در کمیته انضباطى به شریفى قول دادم که رفتارم را در زمین تغییر دهم و دیگر پایم به کمیته انضباطى باز نشود که بعد از آن هم دیگر به
کمیته انضباطى نرفتم. الان هم فقط به شریفى قول مى دهم که در زمین رفتارم مناسب باشد.

• شنیده اى به امیرآبادى به خاطر داشتن موتور، تذکر داده اند؟

- اصلاً من شاید دلم بخواهد هر چهارپایى را سوار شوم به هیچ کس ربطى ندارد. امیرآبادى خودش باید جواب بدهد. من زیر بار این مسائل و این حرف ها نمى روم. آنها حق ندارند در زندگى شخصى من دخالت کنند. مگر گناه کرده ام که فوتبالیستم؟!

ارسال پست

بازگشت به “ورزشي ”