مايکل جکسون زنده است!

ديگر خبر ها

مدیر انجمن: mbs

ارسال پست
mbs
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: يك جاي همين دور و ور
تماس:

مايکل جکسون زنده است!

پست توسط mbs »

بنا بر گزارش بخش خبر بيست و سي شبکه «xyz» در آمريکا ! شخصي در تماس با اين شبکه ادعا کرده است که نامش مايکل جکسون بوده و در سلامت کامل به سر مي‌برد و عکس‌ها، تصاوير و کليپ‌هايي که شبکه‌هاي مختلف جهاني پخش مي‌کنند متعلق به اوست. وي همچنين ادعا کرده که هم‌اکنون در يکي از کشورهاي آفريقايي سکونت دارد و به زودي به آمريکا خواهد رفت و از کساني که به دروغ وي را کشتاندند!، شکايت خواهد کرد. مايکل همچنين در بخشي از اظهارات خود گفت: «برخي از عوامل کارشکن که هم‌اکنون مشغول مرده جلوه دادن من هستند چند سال پيش نيز با مطرح کردن بحث‌هاي ضداخلاقي و تعرض به بعضي قربانيان کم‌سن از سوي اينجانب، قصد تخريب چهره بنده را داشتند که در همينجا هرگونه اتهام را محکوم کرده و آن را تکذيب مي‌کنم.» اين خواننده همچنين با اشاره به يکي از کليپ‌هاي خود (تريلر) گفت: «من دو دهه پيش اين امر را پيش‌بيني کرده بودم و با ساخت اين کليپ هشدار داده بودم که از داخل گور مي‌توانم بيرون بيايم! ولي در آن زمان توجهي به اين امر نشده بود» لازم به ذکر است که نزديک به دو ماه پيش برخي از لابي‌هاي آپارتايد خبري را مبني بر فوت اين خواننده عنوان کردند و با ارائه تصاوير مبهمي از آمبولانس ! سعي داشتند فرضيه کشته شدن وي را حقيقي جلوه دهند. در عين حال اين گروه با اجراي کنسرتي در لس‌آنجلس و قرار‌دادن تابوتي مفخر سعي داشتند که اذهان عمومي را گمراه کنند که خوشبختانه با هوشياري مردم اين توطئه ناکام ماند. اين شبکه تلويزيوني همچنين در پي تحقيقاتي وسيع دريافت که در کل جهان 5 نفر به نام مايکل جکسون وجود دارند که چهار نفر آنها در شاخ آفريقا و يک نفر نيز در آلاسکا سکونت دارند و هيچکدام‌شان حالا حالاها خيال مردن ندارند!
تنها فرق بين موفقيت و شکست، نوع نگاه است

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه ”