سايتي پردرآمد و عالي به نام MyFreeShares

سايت هاي سود سهام و فاركس

مدیر انجمن: mbs

ارسال پست
ahmad
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: BoshRyeh
تماس:

سايتي پردرآمد و عالي به نام MyFreeShares

پست توسط ahmad »

امروز برترین ، معتبرترین ، فوق العاده ترین ، درآمدزا ترین سایت سهام را برای شما معرفی کنم ، یعنی MyFreeShares
خيلي سايت خوبيه و هرچي بخام بگم كم گفتم بهتره شما هم به اعضاي سايت بپيونديد
اين سايت داراي سيستمي ويژه و دقيق است كه روزانه به شما سهم ميدهت

هرگز اين سايت را به شوخي نگيريد زيرا اين سايت خيلي در آمد زا است

سایت myfreeshares یک سایت سهام است که شما می توانید در این سایت به صورت رایگان عضو شوید که بعد از عضویت شما ، این سایت یک سهام به شما می دهد که هر روز سود آن سهام را به شما می دهد(واقعا عالیه) شما می توانید با کارهای مختلف(ادامه مطلب توضییح داده ایم)سهام خود را افزایش دهید در نتیجه با افزایش سهام ، شما سود بیشتری را هر روز دریافت می کنید،شما با عضویت در این سایت تا آخر عمرتان سود سهام خود را دریافت می کنید (یعنی اگر شما در این سایت مثلا 200 سهام داشته باشید روزانه بیش از 10 سنت سود آن را تا آخر عمر خود دریافت می کنید بدون انجام دادن کاری).وقتی شما در این سایت سهامدار شوید بدون انجام کاری شما می توانید سود همیشگی در یافت کنید فقط باید یه کمی تلاش کنید تا تعداد سهامتان را افزایش دهید (به هیچ وجه این کار رو شوخی در نظر نگیرید با یک عضویت ساده شما می توانید برای آینده خود یک درآمد قابل توجهی را بدست آورید)این سایت دارای سیستم جدیدی است .درآمد روزانه این سایت به نسبت سهمی که هر نفر دارد بین اعضا تقسیم میشود. یعنی به عنوان مثال اگر این سایت در یک روز 200 دلار بدست آورد و همچنین 2000 نفر هم عضو داشته باشد پول بدست آمده را بین اعضای سایت تقسیم می کند(یعنی به هر سهم 0.1$ در روز تعلق می گیرد)

حداقل پرداخت : حداقل پرداخت اين سايت 10 دلار ميباشد و انتقال وجه به حساب شما معمولا 1 هفته طول ميكشه .
حساب هاي واريزي : PayPal - LitbertyReserv - Alertpay

عضويت :

توجه كنيد كه بعد از عضويت يك ايميل حاوي لينك فعالسازي براي شما ارسال ميشود كه حتما بايد روي ان كليك كنيد .
نكته : در سرويس ياهو اغلب به spam ارسال ميشود.
براي عضويت بر روي لينك زير كليك كنيد . :::
:wink:
عضويت در سايت MyFreeShares

اموزش عضويت + اموزش كسب در آمد از اين سايت

آموزش ثبت نام :
ابتدا اينجا كليك كنيد
سپس در پايين صفحه بر روي signup كليك كنيد .
سپس فرم را پر كنيد
توجه كنيد كه بعد از عضويت يك ايميل حاوي لينك فعالسازي براي شما ارسال ميشود كه حتما بايد روي ان كليك كنيد .
نكته : در سرويس ياهو اغلب به spam ارسال ميشود.

راه هاي كسب در آمد از اين سايت :

: این بخش شامل تعدادی لینک هست که هر 24 ساعت می تونید روی این لینک ها کلیک کنید و به ازای هر لینک 0.01 یک صدم سهم دریافت کنید البته اوایل ارزش هر لینک 0.05 پنج صدم سهم بود که خیلی عالی بود اما به هر حال این قسمت بین 20 تا 70 لینک داره که شما می تونید همزمان تعداد زیادی لینک را باز کنید و در زمان صرفه جویی کنید ، همین طور می تونید صفحه ها را بدون اینکه کامل لود بشه ببندید ، فقط باید آدرس صفحه از myfreeshares به آدرس سایتی که تبلیغ شده ، تغییر پیدا کنه و نیازی به لود شدن کامل صفحه برای گرفتن 0.02 سهم نیست... نکته دیگه اینکه شما می تونید توی تنظیمات ویندوز ، نمایش تصویر و عکس را غیرفعال کنید تا سرعت شما بیشتر بشه... توجه داشته باشيد بهترين راه در امد را ما به شما معرفي ميكنيم.

Shares per free sign up : این بخش هم یکی از بخشهای مورد علاقه منه ، برای اینکه بابت هر ثبت نام 1 سهم و 5 سنت پرداخت می شه.اما در مورد ثبت نامهای این قسمت بگم که معرکه است ، البته من ثبت نامهای تکراری توی این سایت انجام ندادم ، یعنی از طریق myfreeshares دوبار توی یک سایت ثبت نام نکردم اما توی سایتهایی که قبلا از طریق سایتهای دیگه ثبت نام کرده بودم مجددا از طریق myfreeshares هم ثبت نام کردم و بدون هیچ مشکلی سهم و پول ثبت نام را گرفتم ، برای همین می گم معرکه است... توی این سایت هیچ اجباری برای ثبت نام توی سایتهای دیگه با ایمیلی که اینجا ثبت نام کردید نیست ، برای همین با هر ایمیل دیگه ای می تونید ثبت نام کنید ، حتی اگه ثبت نام تکراری باشه... اما اگه توی سایتی که قبلا عضو بودید خواستید ثبت نام کنید اول به شاخه Cookies ویندوز برید و فایل مربوط به اون سایت را حذف کنید ، بعد ثبت نام کنید و مجددا فایل ایجاد شده توی Cookies را پاک کنید ، در صورتی که توی اون سایت فعالیت دارید ، به هیچ وجه توی همین Connect که ثبت نام تکراری کردید ، ایمیلی چک نکنید. این هم کلکی که من میزنم و تا حالا مشکلی نه برای گرفتن سهم و نه برای سایتهایی که فعالیت دارم ، پیش نیومده...

وقتی توی سایت مورد نظر از طریق myfreeshares ثبت نام کردید ، آخرین ایمیلی که دریافت می کنید و حاوی نام کاربری و پسورد شماست كه به welcome mail يا به ایمیل خوش آمدگویی معروف است , را برایmyfreeshares به آدرس activity@myfreeshares.com بفرستید. من معمولا Subject رو New Signup می نویسم و اگه چند ثبت نام توی یک روز انجام بدم با شماره 1 و 2 و 3 و... مشخص می کنم. اما همون طور که خودش گفته نباید فایل را به ایمیل ATTACH کنید... یه ایمیل جدید باز کنید ، اگه از Outlook استفاده کنید که خیلی بهتره... آدرس و موضوع را بنویسید ، بعد متن ایمیل خوش آمدگویی را کپی کنید و توی این ایمیل جدید Paste کنید ، خطی که شامل پسورد شما می شه را کامل حذف کنید و در آخر ایمیل هم نام کاربری خودتون توی myfreeshares را بنویسید ، مثلا :

My MyFreeShares username : achvk نام کاربری من توی myfreeshares هست.

توجه كنيد قالب كلي ايميل اينطوري است .

متن ايميل ارسال شده .( ايميل خوش آمد گويي )

My MyFreeShares Username : نام كاربري شما در سايت myfreeshare

توجه داشته باشيد بعد از ارسال ايميل 2 روز طول ميكشد تا سهم به حسابتان منظور شود.

اما مورد دیگه ای که این سایت را جالبتر می کنه اینه که توی بعضی سایتهایی که ثبت نام می کنید مثل Pay-Ace ، ایمیل خوش آمدگویی دریافت نمی کنید ، معمولا افراد ، بی خیال ثبت نام و گرفتن مبلغ اون می شن ، اما شما بعد از ثبت نام یه ایمیل با متن زیر برای myfreeshares ارسال کنید :

Dear user name.

I"ve signed up in pay-ace with this link :

24. Pac-Ace Get $150 for Free Signup!! Get in for FREE NOW!!

but I didn"t receive welcome e-mail.

My URL in pay-ace is : ریفرال لینک یا آی دی شما در سایتی که ثبت نام کردید

My MyFreeShares username : achvk

با اینکار حتما سایت myfreeshares به شما 1سهم و 5 سنت را می دهد.

Shares per purchase : این بخش مربوط به افرادی می شه که مبلغی پول توی حساب ایگولد دارند و مایل به سرمایه گذاری هستند... ثبت نامهای این قسمت مربوط به سایتهایی میشه که برای ثبت نام و یا برای ارتقاء عضویت باید مبلغی پرداخت کرد ، بابت هر ثبت نام این قسمت بین 10 تا 1000 سهم در نظر گرفته شده... من هنوز توی این بخش ثبت نامی انجام ندادم...

نکته آخر اینکه اگه می خواهید وقت خودتون رو هدر ندید ، حتما توی سایت myfreeshares ثبت نام کنید ، اگه تعداد سهام شما زیاد باشه دیگه نیازی به فعالیت ندارید و هر روز سود سهام خودتون رو دریافت می کنید ، اما در اوایل کار باید کمی وقت برای افزایش سهام خودتون بذارید ، اگه وضع مالی ایگولدتون خوبه ، یه ثبت نام 1000 سهمی می تونید انجام بدید و بدون هیچ فعالیتی روزانه بیش از 40 سنت کمیسیون بگیرید...

پيشنهاد ما به شما :

نکته جدید : سعی کنید صبح ها بر روی لینک های قسمت SHARES PER CLICK کلیک کنید و نگاهی هم به ثبت نامهای قسمت SHARES PER FREE SIGN UP کنید و در صورتی که به آخر لیست این قسمت سایتهایی اضافه شده بود توی اون سایتها ثبت نام کنید. حتما بعد از ظهر یا شب مجددا به قسمت SHARES PER FREE SIGN UP یه سری بزنید و در صورتی که سایتی برای ثبت نام اضافه شده بود ، علاوه بر ثبت نام توی اون سایت ، مجددا می تونید روی لینک های قسمت SHARES PER CLICK هم کلیک کنید یعنی به جای هر 24 ساعت ، می تونید در یک روز دوبار از این قسمت به سهام خودتون اضافه کنید ، برای اطمینان بیشتر که 0.02 سهم بابت هر کلیک اضافه می شه یا نه ، می تونید بعد از یکی دو کلیک به قسمت وضعیت حساب خودتون برید و در صورتی که مبلغ کلیک ها به حسابتون اضافه شده باشه ، روی بقیه لینک ها کلیک کنید ، در غیر این صورت کلیک نکنید... در ضمن وقتی توی یک روز دوبار (صبح و شب) روی لینک ها کلیک کردید و هر دو بار هم به سهام شما اضافه شد ، صبح روز بعد نیازی نیست که به این قسمت سر بزنید برای اینکه سهمی به شما داده نمی شه ، باید بعد از ظهر روی لینک ها کلیک کنید تا زمان 24 ساعته رعایت بشه ، دوباره روز بعد فرقی نمی کنه صبح کلیک کنید یا بعد از ظهر ، همین طور کارهای گفته شده را می تونید برای روزهای بعد تکرار کنید...

بزودي لينك بحث تخصصي انجمن قرار خواهد گرفت ..........

در صورت داشتن هر گونه سوال با مديريت سايت تماس بگيريد >>> info@poolsazan.ir

منابع جمع اوري مطالب :

poulsazi

ارسال پست

بازگشت به “سود سهام و فاركس”