منع از یک رستوران در تهران ( خانه استیک نیوشا )

معرفی و بحث در مورد رستوران ها و غذاهایشان
ارسال پست
mbs
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: يك جاي همين دور و ور
تماس:

منع از یک رستوران در تهران ( خانه استیک نیوشا )

پست توسط mbs »

ام بی اس : فقط اومدم اینجا که بگم رستوران خانه استیک نیوشا نرید هم غذاش تلخه هم الکی گرونه کیفیت غذا زیر خط فقر هست این گزارش در 01:00 ق.ظ ‎05/‎02/‎2012 داده شده است و ممکن است شرایط این رستوران در جهت بهتر شدن و یا بدتر شدن تغییر کند
اطلاعات این رستوران در سایت فیدیلیو
http://fidilio.com/restaurants/niusha

اگر کسی نقاط قوتی در این رستوران سراغ دارد در همین تاپیک لطفا مطرح کند
با تشکر
تنها فرق بين موفقيت و شکست، نوع نگاه است

mbs
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: يك جاي همين دور و ور
تماس:

پست توسط mbs »

خاله شادی پ 19 اردیبهشت 1391 ساعت 15:39 من چند ماه پیش اونجا بودم و اصلا اینطور که شما می گید نبوده و کاملا یادم هست که از کیفیت غذاهای مورد سفارشمون راضی بودیم. تعجب می کنم... ضمناً قرار شد که کیفیت و کمیت غذاهای رستورانهای مختلف رو شخصا تایید و یا نفی مطلق نکنیم. سلیقه غذایی افراد واقعا متفاوته.

mbs پ 19 اردیبهشت 1391 ساعت 16:4 بله شما درست می گویید من هم در گزارشی که دادم ذکر کردم که این شرایط برای من بوده و ممکن است تغییر کند درضمن من نفی نکردم فقط گفتم غذاش تلخ و خیلی گرون بود :دی فکر کنم تلخ بودن غذا مفهوم کلی رو برسونه :دی در هر صورت ممنون از اطلاعی که دادید

خاله شادی پ 19 اردیبهشت 1391 ساعت 16:13 دقیقا... اما آخه تعجب کردم که اول از هر چیز نوشتید "فقط اومدم اینجا که بگم به رستوران خانه استیک نرید و ... "

mbs پ 19 اردیبهشت 1391 ساعت 16:14 خب با توجه به گزارشی که دادم نتیجه اش را نیز اولش اعلام کردم :دی بعدشم گفتم که این شرایط برای روزی بود که من رفتم حالا کاربر می تواند ریسک کند و مثل شما برود و ببیند اینطور که گفتم نیست :دی

aylin پ 20 اردیبهشت 1391 ساعت 9:34 من خیلی وقته نیوشا میرم همیشه از کیفیت غذاهاش راضی بودم . خب بابت قیمتم اگه با بقیه رستورانا مقایسه کنی می بینی خیلی هم گرون نیست.

mbs پ 20 اردیبهشت 1391 ساعت 11:13 پس احتمالا اون روزی که ما رفتیم فقط غذاش تلخ بود و کیفیتش پایین بود ! ظاهرا دوستان راضی هستند در کل :دی

خاله شادی پ 20 اردیبهشت 1391 ساعت 12:17 یه سوال؛ شما چی خوردین که "تلخ" بوده؟؟ در مزه غذا معمولا شوری، کم نمکی، ترشی و حتی شیرینی (مثلا در فسنجون) قابل قبوله اما تلخی رو تا به حال نشنیدم. مثلا غذایی مثل کشک بامجون اگر بادمجونش تلخ باشه طعم خوبی نمی گیره ولی کباب، استیک، جوجه و ... چطور تلخ بوده؟

mbs پ 20 اردیبهشت 1391 ساعت 23:39 ما فکر کنم اگر یادم باشه بشقاب استیک خوردیم که همه نوع استیک توش بود و تلخ بود خودمم نمی دانم چرا تلخ بود ولی متاسفانه اینطور بود
تنها فرق بين موفقيت و شکست، نوع نگاه است

ارسال پست

بازگشت به “رستوران ”