بعضی و یا تمام پست های اینستاگرام من خود به خود حذف شده !!!

اطلاعات و اخبار در مورد شبكه ي جهاني اينترنت

مدیر انجمن: mbs

ارسال پست
mbs
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: يك جاي همين دور و ور
تماس:

بعضی و یا تمام پست های اینستاگرام من خود به خود حذف شده !!!

پست توسط mbs »

تصویر

:: مشکل حذف شدن پست ها در اینستاگرام 8.2
چند روز پیش نسخه 8.2 برنامه اینستاگرام منتشر شد . متاسفانه در آپدیت جدید اینستاگرام مشکلاتی به وجود اومده که خیلی از کاربران رو سردرگم کرده و خیلی ها تکلیف شون مشخص نیست که بلاخره باید پست جدید منتشر کنن یا نه . در این پست کوتاه خدمت تون توضیح میدم که جریان چیه .

:: علت مشکلات اخیر اینستاگرام چیه ؟
احتمالا شما هم شنیده باشید که اینستاگرام چند وقته داره روی یک الگوریتم جدید کار میکنه . هدف از این الگوریتم جدید اینه که عکس ها و ویدیو های مورد علاقه کاربر بالاتر نمایش داده بشن . در این روش جدید یه هوش مصنوعی برای اینستاگرام طراحی شده که با بررسی رفتار کاربر می تونه تشخیص بده که اون کاربر به چه نوع عکس ها و ویدیو هایی بیشتر علاقه داره . موقعی که کاربر داره واژه ای رو جستجو میکنه یا وقتی که وارد برنامه اینستاگرام میشه ، ویدیو ها و عکس هایی که مورد علاقه کاربره در اولویت قرار دارن و بالاتر از بقیه پست ها نمایش داده میشن . مزیت این الگوریتم جدید اینه که دیگه محتوای تبلیغاتی صفحات معروف بعد از پست های مفید نمایش داده میشن . این مسئله خیلی از چهر های سرشناس اینستاگرام رو نگران کرده چون این الگوریتم ممکنه درآمد تبلیغاتی شون تحت تاثیر قرار بده . متاسفانه تغییرات جدید در الگورتیم اینستاگرام مشکلات موقتی رو ایجاد کرده . رایج ترین مشکلی که برای یه سری از کاربران پیش اومده اینه که تعدادی مطالب شون دیده نمیشه . مثلا 3 تا پست آخر در صفحه نخست نمایش داده نمیشن یا اینکه تمام پست ها ناپدید میشوند در حالی که وقتی تگ اون پست رو جستجو می کنید پست رو میبینید اما در صفحه نخست نمایش داده نمیشه . این مشکل برای خود ما هم پیش اومده . ما 64 تا پست منتشر کردیم اما تو صفحه اینستاگرام ما ، بعضی ها 64 پست میبینن و بعضی ها 61 پست . اگر شما هم این مشکل براتون پیش اومده اصلا نگران نباشید چون این مشکل موقتیه و کسی مطالب شما رو حذف نکرده . هنوز اینستاگرام اعلام نکرده که این وضعیت تا کی ادامه داره اما چیزی که مسلمه تیم مدیریت اینستاگرام قطعا این مشکل رو هر چه زودتر رفع میکنن .

:: تصورات غلط درباره مشکلات اخیر اینستاگرام
خیلی ها تصور می کنن که حساب کاربری شون هک شده و یه نفر میخواد سر به سر شون بذاره . اگر وقتی تگ های پست تون رو جستجو می کنید پست تون نمایش داده میشه ، نگران نباشید چون کسی شما رو هک نکرده . برای اطمینان بهتره حتما هرزگاهی رمز عبور اینستاگرام تون رو عوض کنید . به محض اینکه مشکل رفع بشه توی همین سایت بهتون خبر میدیم .

پ.ن - ام بی : البته زمانی که من دارم این پست رو برای شما میذارم همین مشکل برای من بوجود اومد یعنی اینکه تمام پست های صفحم ناگهان صفر شد ! که البته یکبار پسوردمو تغییر دادم و مشکل حل شد و پست ها برگشت .

منبع : علم فردا
تنها فرق بين موفقيت و شکست، نوع نگاه است

ارسال پست

بازگشت به “اينترنت”