معرفی یک رستوران (رستوران فرانسوی لوشاتو)

معرفی و بحث در مورد رستوران ها و غذاهایشان
ارسال پست
mbs
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: يك جاي همين دور و ور
تماس:

معرفی یک رستوران (رستوران فرانسوی لوشاتو)

پست توسط mbs »

به روزرسانی اردیبهشت ۹۳ - توجه : متاسفانه این رستوران تعطیل شده ...

تصویر

ام بی اس : من کل غذا های رستوران لوشاتو (گرایش فرانسوی ) را امتحان کرده ام باید بگویم که هیچ چیز بدی از این رستوران ندیدم فکر می کنم بهترین رستوران تهران هست . اطلاعات بیشتر در مورد این رستوران را در صورت درخواست شما مطرح می کنم .

صفحه اطلاعات کامل رستوران در سایت فیدیلیو :
http://fidilio.com/restaurants/Le-Chateau
آخرین ويرايش توسط 2 on mbs, ويرايش شده در 0.
تنها فرق بين موفقيت و شکست، نوع نگاه است

mbs
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط mbs »

سیمین پ 19 اردیبهشت 1391 ساعت 15:17 : من هم خیلی لوشاتو رو دوست دارم

mahdi talkhabi پ 19 اردیبهشت 1391 ساعت 16:5 : بی زحمت اطلاعات رو بذارید

mbs پ 19 اردیبهشت 1391 ساعت 16:15 : مهدی گرامی در چه رابطه ای می خواهید بدانید به عنوان مشتری این رستوران بیان می کنم

امیرپاشا پ 19 اردیبهشت 1391 ساعت 16:35 : پرطرفدار ترین غذاش کدومه؟ آیا از لحاظ کیفیت منوی عادی با منوی ویژه ظهر فرق داره؟ گرانترین و ارزانترین غذاهاش کدوماس و با چه قیمتی؟

sevda sevda پ 19 اردیبهشت 1391 ساعت 20:48 : گرونترین غذای لوشاتو رو خوردم شاتو بریونی بود 50000 هزار تومان. اون طور که می خواستیم نپخته بودن.آبدار بود.ولی سوپ قارچش مسخره بود قیافشم حال بهم زن بود .یه عصاره آبکی رنگ چایی با چند تا دونه قارچ هم توش بود پول حروم کردن بود.پیراشکی مرغش هم خیلی کوچیک بود واقعا با اون قیمت زیادش چی فکر کردن..کلا از اونجا اومدم بیرون حس کردم فقط پول به فیس و افاده ی اونجا دادم.

mbs : پاشا گرامی غذا یک چیز سلیقه ایست اما من به شما چند مورد از غذا های محبوب را معرفی کرده تست آن را به شما واگذار می کنم مرغابی با سس پرتقال - گوشت دنده گوسفند - شاتو بریان - کیش لورن - کرپ بادمجان با خامه فیله ماهی حلوا با سس بادام . از لحاظ کیفیت منوی عادی و منو ویژه ناهار با قیمت مناسب هیچ تفاوتی ندارد - گرانترین غذا خاویار به مبلغ 70 هزار تومان و ارزان ترین گوجه فرنگی با ترخون با مبلغ 5 هزار تومان است . باز هم می گویم که تمام موارد بالا سلیقه ی بنده بوده و تست و نظر نهایی به سلیقه ی خود شما بستگی داره .

mbs : سودا گرامی در لوشاتو به کمیت غذا توجه نشده و حق باشماست در این رستوران به کیفیت اهمیت داده شده در مورد آن سوپ قارچ با شما موافق هستم در زمینه ی سوپ این رستوران ضعیف عمل کرده اما به گفته ی سرآشپز رستوران برای رعایت استاندارد برای تهیه منو باید به این صورت عمل می شده من خودم حدس می زنم که آشپز زیاد در تهیه سوپ مهارت ندارد از این جهت است که در زمینه ی سوپ این رستوران ضعیف است اما تنها سوپ خود این رستوران کرم سوپ قارچ می باشد و بدترین سوپ آن که شما سفارش دادید کنسومه با قارچ است که شانس شما بدترین سوپ به پستتان خورده در کل من آمده ام اینجا که بهترین های این رستوران را معرفی کرده تا مهمانان این رستوران خاطره ی خوشی را در این رستوران داشته باشند

mbs
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط mbs »

امیرپاشا پ 19 اردیبهشت 1391 ساعت 22:19 ممنون از راهنمایی هاتون سودا جان و mbs عزیز، یه سوال دیگه، آیا همونطور که کلاس قیمت رستوران در سطح بسیار بالا هست، قسمت لانژ هم نسبت به سایر کافی شاپ های تهران قیمت بالاتری داره؟

mbs پ 19 اردیبهشت 1391 ساعت 22:58 خواهش می کنم - کافی شاپ هم قیمت بسیار بالایی دارد - یک لیوان شیر در این رستوران 8000 تومان به فروش میرسد که با این مبلغ می توان حدود 8 لیتر شیر خرید ما با توجه به قیمت بی حد و مرز و گران کافی شاپ لوشاتو از فتح کردن منو کافی شاپ خودداری کرده و به تست چند مورد محدود بسنده کردیم

Sama $$$ پ 20 اردیبهشت 1391 ساعت 0:53 امیرپاشا من هم رستورانش رو رفتم هم کافی شاپش رو.من خیلی از رستوران های لوکس رو رفتم و لوشاتو بهترین رستورانه در ایران.دقت کنید در ایران!!!وگرنه به طور کلی ما رستوران واقعا خوب نداریم.در مورد کافی شاپش هم کوچیکه و اصلا خوب نیس.ولی خوب رستورانش از همه جا بهتره.در مورد قیمت هم همون طور که دوستمون گفتن همه مدل قیمتی داره بسته به غذایی که میخورید.

haniye azimi پ 21 اردیبهشت 1391 ساعت 1:42 be nazare man loshato enghadam ke tarif mikonan khoOb naboOd:|

mbs پ 21 اردیبهشت 1391 ساعت 16:25 هانیه گرامی شما چه بدی ای از این رستوران دیدی ؟

hedieh fallahi پ 21 اردیبهشت 1391 ساعت 18:45 بچه ها ما یکشنبه رفتیم لوشاتو.منو ویژه ناهار که خودشون میگن نفری 26 تومنه.ولی نفری 33 تموم شد.غذاش خیلی خیلی کم بود. چیزای دیگشم معمولی بود .فقط داخلش شیک و قشنگه.گارسوناشم خوبن

mbs پ 22 اردیبهشت 1391 ساعت 22:4 هدیه گرامی همانطوری که از قبل عرض کردم در لوشاتو به کمیت غذا توجه نشده و حق باشماست در این رستوران به کیفیت اهمیت داده شده ما عادت کرده ایم که غذای زیاد بخوریم ولی بدون کیفیت و مزه ی دلچسب ولی به نظر من یک غذای با کیفیت و خوشمزه می تواند انسان را ارضا کند هرچند که کم باشد . در مورد منوی ناهار 26 هزار تومانی باید بگویم که عجیب است که 33 هزار تومان شده البته این توضیح را می توانستید از مسئولین این رستوران بخواهید که توضیح ارائه دهند و اصلا هم بد نیست این کار و بهتر بود این کار را می کردید که مسئولین بدانند که مشتری چیزی می خواهد که به وی وعده داده شده ولی من فکر کنم که حق سرویس شامل آن شده باز بهتر بود از مسئولین این رستوران توضیح می خواستید . اما پیشنهاد می کنم رستوران را با غذا های خارج از منوی ناهار و تست آنها ارزیابی کنید

Sama $$$ پ 22 اردیبهشت 1391 ساعت 22:53 Man ye soal darmorede loshato daram.Mishe lotfan begid ratatoyi va geratene sabzijatesh chetore va harkodoom az chi tashkil shode?mamnoon va Alan gheymatash chande?chon man kheyli ghabl raftam

mbs پ 23 اردیبهشت 1391 ساعت 18:13 سما گرامی راتاتوئی در لوشاتو اون طور که باید درست نشده ما شنیدیم که بیس اصلی و پایه ی غذا از سیب زمینی تشکیل شده ولی ظاهرا لوشاتو پایه غذا را با برنج سرو می کند که تقریبا حکم پلو خورشت ما را می دهد مواد دقیق تشکیل دهنده آن را نمی دانم ولی چیزی شبیه به خورشت خوراک لوبیا از نظر طعم و خورشت کدو می باشد و از صیفی جات در آن استفاده شده است . در مورد گراتینه سبزیجات هم باید بگویم که این غذا در اکثر غذا های این رستوران به عنوان دور چین پشقاب در پیاله های چینی یافت می شود و می توانید با سفارش یک استیک خوشمزه این غذا را نیز تست کنید چون به عنوان دور چین و مخلفات غذا برای شما سرو می شود اگر خیلی از گراتیه خوشتان آمد و درخواست مقدار بیشتری داشتید می توانید این غذا را هم به صورت جداگانه سفارش دهید این غذا از کدو سیب زمینی فلفل دلمه ای هویج و پنیر مخصوص تشکیل شده است .

mbs پ 23 اردیبهشت 1391 ساعت 18:17 در مورد قیمت ، قیمت به روز را نمی دانم ولی در زمان ما راتاتویی 15 هزار تومان و گراتینه سبزیجات 12 هزار تومان بود

Sama $$$ پ 23 اردیبهشت 1391 ساعت 22:5 Mamnoon

ارسال پست

بازگشت به “رستوران ”