عقیلى: امیدوارم یک روز در اسپانیا یا انگلیس بازى کنم

اخبار ورزشي

مدیر انجمن: mbs

ارسال پست
sarbaz_talai_no
مديريت خبر
مديريت خبر

پست توسط sarbaz_talai_no »

هادى عقیلى مدافع ملى پوش تیم فوتبال سپاهان بامداد دیروز راهى کشور آلمان شد تا با مسئولان باشگاه فرایبورگ مذاکره کند. او امیدوار است که در نهایت با این تیم به توافق رسیده و فوتبالش را در بوندس لیگا ادامه دهد.

• باید حضورت را در تیم فرایبورگ قطعى بدانیم؟
- خیر. فعلاً هیچ چیز قطعى نشده و اصلا مذاکره اى صورت نگرفته است. همه چیز در آلمان مشخص خواهد شد. ۲ هفته پیش بود که پیشنهاد رسمى باشگاه فرایبورگ به دست مدیر برنامه هایم رسید و حالا قرار است با مسئولان این باشگاه مذاکره کنیم.
• فکر مى کنى سپاهان با جدایى ات موافقت کند؟
- من چند سال بدون حاشیه براى این تیم بازى کردم و هیچ مشکلى با سپاهانى ها ندارم. به طور حتم باشگاه سپاهان با من همکارى خواهد کرد و از طرفى مدتى پیش شهر فرایبورگ و شهر اصفهان با یکدیگر پیمان همکارى امضا کردند و من امیدوارم که در نهایت همه چیز به خوبى به پایان برسد.
• فکر نمى کنى سپاهان با جدایى تو ضرر کند؟
- سپاهان در این چند سال بزرگى خودش را در فوتبال ایران نشان داد و مطمئن باشید که رفتن یک بازیکن باعث نمى شود که این تیم دچار مشکل شود.
• چقدر احتمال مى دهى که حضورت در فرایبورگ قطعى شود؟
- نمى دانم، باید دید روند مذاکرات به چه صورت خواهد بود. من به احتمال فراوان روز چهارشنبه در تست هاى مختلف پزشکى این باشگاه شرکت خواهم کرد و بعد از آن مذاکراتى را با مسئولان این باشگاه خواهم داشت. البته این مذاکرات فقط مربوط به من نمى شود و باشگاه سپاهان هم از روند مذاکره من با فرایبورگ مطلع خواهد شد.
• از اینکه شانس حضور در فوتبال اروپا را پیدا کرده اى چه حسى دارى؟
- طبیعتاً خوشحال هستم و بازى کردن در بوندس لیگا نقطه اوج کار من خواهد بود. براى یک فوتبالیست شاید بازى کردن در جام جهانى یک آرزوى بزرگ باشد اما من معتقدم که این تورنمنت بزرگ فقط در مدتى کوتاه برگزار مى شود تا یک تیم و بازیکنانش خودشان را به دنیا نشان دهند اما بازى کردن در لیگ هاى معتبر اروپایى براى من مهم تر است.
• بازى کردن در بوندس لیگا سقف آرزوهاى توست؟
- خیر، همانطور که گفتم بوندس لیگا نقطه شروع اوج من است و آرزو دارم که یک روز در لیگ برتر انگلیس و یا لیگ اسپانیا بازى کنم.
• کمى هم در مورد سپاهان صحبت کنیم. وضعیت این تیم را در آستانه شروع لیگ چطور مى بینى؟
- خوشبختانه همه چیز خوب پیش مى رود و فکر مى کنم فصل خوبى در انتظار سپاهان باشد. ما مثل سال هاى گذشته باز هم مدعى قهرمانى هستیم.
• قبول دارى بازى اول مقابل استقلال به دلیل حضور امیر قلعه نویى روى نیمکت سپاهان و اختلافى که او با استقلالى ها دارد بسیار حساس است؟
- بله، حساسیت هاى این بازى را به هیچ عنوان نمى توان انکار کرد. فکر مى کنم استقلالى ها در این مدت چند بار علیه قلعه نویى موضع گرفته اند و من سرمربى فعلى تیم را به هیچ عنوان مقصر نمى دانم. در ضمن مدیرعامل باشگاه استقلال هم چند بار علیه قلعه نویى مصاحبه کرده است.
• خیلى ها معتقدند که حضور قلعه نویى روى نیمکت سپاهان حاشیه هاى زیادى براى این تیم به همراه دارد، نظر تو چیست؟
- مربیان بزرگ همیشه حاشیه دارند اما مهم این است که قلعه نویى کارش را به خوبى انجام مى دهد و فصل گذشته با وجود حاشیه هاى زیادى که براى او به وجود آوردند توانست استقلال را قهرمان کند. به نظر من خیلى ها دوست ندارند قلعه نویى نتیجه بگیرد و براى او حاشیه درست مى کنند.

ارسال پست

بازگشت به “ورزشي ”