پاسخ مدیر برنامه هاى کریمى به انصارى فرد

اخبار ورزشي

مدیر انجمن: mbs

ارسال پست
sarbaz_talai_no
مديريت خبر
مديريت خبر

پست توسط sarbaz_talai_no »

بدهى هاى دوران شما هدردادن دلارهاى ملت است
مدیر برنامه هاى على کریمى به دنبال تهدید مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مبنى بر شکایت کردن از وى و کشاندنش به دادگاه توضیحاتى ارائه کرد.
محمودرضا فاضلى در ضمن اشاره به آخرین رایزنى هایى که براى حفظ على کریمى در پرسپولیس صورت گرفت، گفت:
آخرین تلاش ها براى نگه داشتن على کریمى در پرسپولیس دوشنبه شب با حضور مسئولان بلند پایه پرسپولیس و حضور فیزیکى آقاى نژاد فلاح صورت گرفت اما درست زمانى که کریمى براى رفتن به هیأت فوتبال و ثبت قراردادش آماده مى شد آقاى انصارى فرد اعلام کرد فهرست بازیکنان این تیم براى لیگ نهم پرشده است. فاضلى ادامه داد: این اظهار نظر باعث تعجب خود آقاى نژاد فلاح هم شد و ایشان متوجه شدند که اتفاقات پشت پرده در مورد على کریمى از کجا نشات مى گیرد. در واقع آقاى انصارى فرد مسئولان باشگاه را هم بعد از على کریمى دور زد و صادقانه برخورد نکرد. وى ادامه داد: متاسفانه باوجود آنکه مدیرعامل پرسپولیس بارها در رسانه و در نزد افکار عمومى اعلام کرده بود تا ساعت ۲۴ روز پایان مهلت نقل و انتقالات با گل و شیرینى در انتظار کریمى خواهد بود تمام سهمیه لیست مجاز را پرکرده بود و عملاً مجدد سد راه حضور این بازیکن در پرسپولیس شد و تلاش ها براى پیدا کردن یک جاى خالى هم ثمرى نداشت.فاضلى در پاسخ به این صحبت انصارى فرد که قرارداد کریمى را به قرارداد ترکمانچاى تشبیه کرده بود گفت: متاسفانه آقاى انصارى فرد که بى محابا دیگران را متهم مى کند و علت عدم حضور کریمى را به مسائل مالى و ترکمانچاى و درخواست ۳۰ میلیون تومانى مدیربرنامه هاى او گره مى زند، اصلاً مى داند قرارداد ترکمانچاى چه هست و چه مواردى در آن مطرح شده است؟ در این قرارداد که ۱۸۱ سال پیش منعقد شده است یک طرف ایران و یک طرف یک بیگانه وجود داشته است. با این شرایط یعنى بنده و على کریمى بیگانه هستیم؟ وى افزود: آقاى انصارى فرد برخلاف تمام مصاحبه هایى که با رسانه هاى ایرانى انجام دادند از همان ابتدا هم نمى خواستند که کریمى در پرسپولیس بماند و با هر روشى به دنبال دفع این بازیکن از پرسپولیس بود.مدیربرنامه هاى على کریمى ادامه داد: خوشبختانه در آخرین رفتار دست ایشان رو شد و در مقابل عضو هیأت مدیره پرسپولیس که کریمى به ایشان گفته بود آمادگى کامل براى حضور در پرسپولیس را دارد، با مخالفت سرسخت و مانع اصلى برخورد نمود. وى سپس به اتهاماتى که مدیرعامل پرسپولیس به وى وارد کرده است گفت: بنده بیش از ۱۳ سال در فوتبال ایران و جهان فعالیت دارم و کارنامه ام مشخص است و هم علاقمندان به فوتبال مى دانند و هم مسئولان و رسانه هاى ایران. افتخار مى کنم که بازیکنان زیادى را از فوتبال ایران به باشگاههاى خارجى منتقل کرده ام و با باشگاههاى بزرگى چون بایرن مونیخ همکارى دارم. متاسفم مدیرعامل پرسپولیس حرف ها و اتهامات بى اساسى را مطرح کرد که بنده ناچار به پاسخگویى شدم. فاضلى ادامه داد: خواهش من از آقاى انصارى فرد این است که فقط از قول خودشان صحبت کنند نه ملت شریف ایران و هواداران پرسپولیس. این حق را به هواداران و ملت مى دهیم که تصمیم گیرى کنند. ایشان مى خواهند دلارهایى که دستمزد ملت شریف است هدر نرود و از بنده به این خاطر شکایت خواهند کرد.وى ادامه داد: من مى خواهم از ایشان سؤال کنم بنده دلارهاى ملت شریف ایران را هدر داده ام یا شما که در دوران مدیرت قبلى تان در پرسپولیس میلیونها تومان بدهى روى دست این باشگاه گذاشتید؟ همه مى دانند که من در این ۱۳ سال بازیکنانى چون مهدوى کیا ، نکونام ، شجاعى ، تیموریان و ... را به باشگاههاى خارج منتقل کرده ام و با مشاوره اى که به این بازیکنان داده ام باعث شده ام ۲۰ میلیارد تومان سرمایه آنها در میهن عزیزم ایران تبدیل به اشتغال زایى براى جوانان شود.

حالا من دلارهاى ملت شریف را هدر داده ام تا انصارى فرد که برخى بازیکنان ارزان قیمت خارجى را مى آوردند و چند برابر عرف بین المللى به آنها پول مى دهد. من این دلارها را هدر مى دهم یا آقاى انصارى فرد که مربى خارجى را به پرسپولیس آورده اند و برخلاف عرف معمول با او قرارداد ۲ ساله بسته است و دستمزدش هم چند برابر حد معمول است؟ محمودرضا فاضلى ادامه داد: بنده سال گذشته على کریمى را بدون کمترین توقعى از قطر به پرسپولیس آوردم و به گواه اکثر کارشناسان او بهترین و موثرترین بازیکن پرسپولیس بود. شاید به همین خاطر است که حالا به بنده اتهام مى زنند. فاضلى در مورد دریافت ۳۰ هزار دلار براى خودش گفت: ایشان در اعلام مبلغ درخواستى بنده هم مثل بقیه موارد اطلاعات اشتباه داده اند. اگر هم بنده درخواست دریافت ۲۵ میلیون تومان و نه ۳۰ میلیون تومان را داشته ام، براساس قانون اسلامى است چرا که طبق این قانون شما مى توانید به عنوان حق الزحمه ۵ تا ۱۰ درصد درخواست کنید. ضمن اینکه طبق قانون مدیربرنامه ها هم که در قوانین فیفا موجود است سهم بنده ۱۰ درصد مى شود اما لازم مى دانم به تمام هواداران و دوستداران پرسپولیس این را اعلام کنم که این مبلغ براى طلبکاریهاى اینجانب از باشگاه پرسپولیس بسیار ناچیز است. آوردن بایرن مونیخ به ایران براى من افتخار بود اما همین آقایان مى دانند که بنده از هزینه شخصى پول ویزاى کاروان بایرن را دادم و هنوز هم دریافت نکرده ام. وى ادامه داد: من درحالى که مدیربرنامه هاى ۲ بازیکن پرسپولیس نبوده ام هزینه هاى درمانشان را در آلمان پرداخت کرده ام. هزینه هاى زیادى را از جیب شخصى ام براى پرسپولیس انجام داده ام . با این کارنامه آیا بنده دلارهاى ملت شریف ایران را هدر مى دهم؟

ارسال پست

بازگشت به “ورزشي ”