مشروب اسلامي !

ديگر خبر ها

مدیر انجمن: mbs

ارسال پست
mbs
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: يك جاي همين دور و ور
تماس:

مشروب اسلامي !

پست توسط mbs »

تینر تابک" بازرگان سرشناس آلمانی طی اظهاراتی عجیب اعلام کرد که همواره مایل بوده که کاری کند تا مسلمانان بتوانند مزه مشروب را بچشند! از همین رو به فکر ساخت مشروب حلال و بدون الکل برای آنان افتاده است.

به گزارش شیعه آنلاین، "تینر تابک" در ادامه گفت: همیشه مایل بودم کاری کنم تا مسلمانان بتوانند بدون عذاب وجدان و مشکل دینی، مزه مشروب را بچشند! از همین رو به فکر ساخت مشروب حلال و بدون الکل برای آنان افتادم. در نهایت موفق به این کار شدم و محصول شرکتمان را در ماه مبارک رمضان به مسلمانان عرضه کردیم.

این بازرگان آلمانی همچنین گفت: این محصول مشروبی است بدون الکل اما مزه آن شبیه به مشروب است. آن را 100% بدون الکل و حلال ساخته‌ایم و موفق شدیم از "جمعیت نظارت بر مأکولات حلال" مجوز کسب کنیم. این مجوز حلال بودن این محصول را ثابت می کند.

وی در ادامه گفت: البته ما این محصول را مشروب نمی نامیم زیرا در آن الکل وجود ندارد. با این کار می توانیم مشتریان مسلمان برای خود کسب کنیم. مسئولان بازاریابی شرکتمان موفق شده اند تا به امروز چندین مشتری در کشورهای مختلف اسلامی و عربی از جمله عربستان سعودی، امارات متحده عربی، مالزی،‌ آذربایجان باکو و غیره بیابند و استقبال نسبتا خوبی از این محصول شده است.

در همین راستا شیخ "سعود فنیسان" رئیس سابق دانشکده شریعت اسلامی "محمد بن سعود" طی اظهاراتی گفت: ادعاهای این بازرگان آلمان در مورد مشروب حلال، از نظر ما غیر قابل قبول است. حتی اسمی که برای این محصول انتخاب شده، نامناسب است زیرا ما معتقدیم لفظ "مشروب" موجب نشر فحشا و گناه می شود.

وی در ادامه افزود:‌ ذات مشروب حرام است، پس چگونه می شود حرامی حلال باشد؟! اصلا حلال و حرام با هم مخلوط نمی شوند بلکه حلالی که با حرام مخلوط شود،‌ حرام می شود. اگر هم ادعای این مرد آلمانی درست باشد، در آن صورت نباید آن را مشروب بنامیم بلکه باید به آن "نوشیدنی حلال" گفت.
تنها فرق بين موفقيت و شکست، نوع نگاه است

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه ”