لب تاب رايگان براي ايرانيان + 100 %

سايت هاي ايراني و خارجي كليكي و بحث بر روي انها

مدیر انجمن: mbs

ارسال پست
ahmad
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: BoshRyeh
تماس:

لب تاب رايگان براي ايرانيان + 100 %

پست توسط ahmad »

با سلام خدمت دوستان عزيز :
امروز يك سايت معروف رو معرفي ميكنم كه براحتي ميتونيد صاحب لب تاب شويد .
اين سايت اصلا سايت هرمي نيست يعني شما نياز به اوردن زير مجموعه نداريد و فقط ايميل هاي روزانه رو ميخونيد و روش كليك كرده و از داخل اينابكستون پاك ميكنيد و ايميل بعدي مياد و همين طور افزايش داده ميشه .......
حالا بعضي از سوالات كه كاربران ميپرسن :
لپ تاپ رایگان - سونی و آی مک
چطوره که لپ تاب جدید مدل بالای خودتون رو کاملا رایگان از اینترنت بدست بیارید؟! خوب، زیاد کاری نداره چون تنها با ثبت نام و کمی فعالیت در شرکت EZLaptop پس از مدتی لپ تاپ شما آماده تحویل میشه! حتما مپرسید این سایت چطور کار میکنه و روس چه حسابی لپ تاپ هدیه میده؟ خوب سئوال شما کاملا بجا و منطقیه. در جواب باید عرض کنم که شما در قبال فعالیتی که انجام میدین از طرف این سایت امتیاز میگیرید. و پس از اینکه امتیاز شما به حد نساب رسید میتونید تقاضای ارسال نوت بوک رو بکنید.

در این سایت چه فعالیتی باید انجام بدیم؟
نه کلیک لازمه و نه تبلیغ برای دوستان! تنها شما ایمیل معتبر خودتون رو وارد میکنید که توسط این ایمیل سایت ای زی لپ تاپ برای شما ایمیل های تبلیغاتی ارسال میکنه. و پس از هر بار دیدن (نیازی به خواندن هم نیست) این ایمیل ها، مستقیما به شما مقداری امتیاز تعلق میگیره! و امتیازها آرام آرام جمه میشوند و بالاخره به مقدار لازم میرسن...
پس به طور خلاصه: شما ثبت نام میکنید، ایمیل دریافت میکنید، ایمیل رو میخونید، امتیاز دریافت میکنید، امتیازها رو جمع میکنید و نهایتا لپ تاپ رو تحویل میگیرید

نکته مهم: خبرنامه هایی که شما لازمه ببینید به قسمت inbox در حساب داخل خود سایت EZLaptop ارسال میشوند نه ایمیلی که مثلا مال Gmail یا Yahoo هست. یعنی برای مشاهده خبرنامه ها (newsletters) باید از داخل خود سایت وارد حساب کاربری بشید و خبرنامه ها رو در اونجا مطالعه (یا مشاهده!) کنید.

نکته مهم: پس از هربار دیدن خیرنامه، حتما اون خبرنامه رو پاک کنید. چون inbox شما محدود بوده و تنها درصورتی خبرنامه جدید رو دریافت میکنه که خبرنامه قدیم رو شما مطالعه و پاک کرده باشید.

چه مدل لپ تاپی میتونم انتخاب کنم؟

فعلا 2 تا انتخاب بیشتر ندارید، که البته هر دو در نوع و کلاس خودش یک لپ تاپ کامل و بی نقص حساب میشه. در حال حاضر مدل های Sony Vaio VGN-NW270F/T یا 15.4" MacBook Pro (از شرکت سونی و اپل مکینتاش) رو میتونید انتخاب کنید. البته امتیازی که برای نوت بوک سونی لازم دارید 195 امتیاز و برای مکینتاش 295 امتیاز هست. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده لپ تاپ ها به این قسمت مراجعه کنید.

از چه زمان میتونم فعالیت رو شروع کنم؟
بلافاصله بعد از تکمیل فرم ثبت نام، یک ایمیل حاوی اطلاعات ثبت نامی شما وبهمراه لینک تائید برای شما ارسال میشه. شما با کلیک روی اون لینک تاییدیه بطور رسمی میتونید کارتون رو شروع کنید. کار شما هم چیزی نیست جز مطالعه و مشاهده خبرنامه های موجود در inbox حسابتون توی سایت EZLaptop. پس به حساب کاربری خود در سایت وارد شده و روی قسمت inbox کلیک کنید. در اونجا میتونید خبرنامه مربوطه همراه مقدار امتیازی که داره رو مشاهده کنید. معمولا هر خبرنامه حداقل دارای 1 امتیاز کامل هست.
کجا ثبت نام کنم؟
لینک ثبت نام رو میتونید در اینجا مشاهده کنید. البته برای ثبت نام باید معرفی شده باشید و به صفحه مخصوص فرم ثبت نام ارجاع داده بشید. روند ثبت نام هم کاملا ساده و معمولی هست. باید برای خودتون user و password انتخاب کنید و اطلاعات فردی رد در قسمت های لازم بنویسد. بعلاوه، با ثبت نام از این فرم شما در ابتدای کار 5 امتیاز هم از طرف شرکت خواهید گرفت.
آیا باید از لینکهای اسپانسر محصولی خریداری کنم یا در جایی ثبت نام کنم؟
مطلقا! همونطور که قبلا هم اشاره کردم فقط باید خبرنامه رو ببینید و نیازی به خرید یا ثبت نام در لینکهای اسپانسر نیست. یعنی روند این کار کاملا رایگان هست.
چطور امتیاز بیشتر جمع کنم؟
علاوه بر مطالعه خبرنامه ها، شما میتونید با معرفی سایت به همکاران و دوستان و اقوام و ... هم مقداری امتیاز جمع کنید. البته این امتیاز شاید زیاد نباشد چراکه برای هر فرد که معرفی میکنید تنها یک امتیاز (یعنی معادل یک خبرنامه) دریافت میکنید. البته اصلا نگران نباشید، تنها با چند ماه کسب امتیاز از طریق همون خبرنامه ها (بدون نیاز به معرفی فردی جدید) میتونید امتیاز لازم رو کسب کنید.
خوب، فکر میکنم به اندازه کافی در مورد شرکت EZlaptop و فعالیت شما توضیحات مختصر رو ارائه کردم. عزیزان اگر سئوال بیشتری داشتید در ادامه همين تاپيك مطرح كنيد .

فراموش نکنید، برای هر موفقیتی پشتکار و گذشت زمان لازمه. اگر هم فکر میکنید این سایت ها و فعالیت هاشون دروغ و کلاه برداریه کاملا در اشتباهید و تنها جلوی پیشرفتتون رو زمینه تجارت اینترنتی میگیرید. لازم میدونم که بگم مهمترین قسمت درآمد شرکت های بزرگ صرف بازاریابی و جذب مشتری میشه. سرمایه اصلی شمایید. باز هم اگر قانع نشدید حکایت کارتون رو مثل این ضرب المثل شیرین فارسی بزارید که میگه: "سنگ مفت، گنجیشک هم مفت"... و باز هم اگر قانع نشدید، تنها براتون میتونم آرزوی موفقیت در زمینه های دیگر رو بکنم.

سلامت و موفق باشید، پشتکار و حوصله فراموش نشه
براي عضويت بر روي لينك عضويت كليك كنيد:
http://ezlaptop.com/?r=30138

rayka1995
مديريت بازي و سرگرمي
مديريت بازي و سرگرمي
تماس:

پست توسط rayka1995 »

عالیه ! اما از کجا بدونم که راسته ؟
تنها مهم خود تویی به هیچ کس فکر نکن !
تفارت شکست و موفقیت طرز نگاه است .

ahmad