دانلود درایور ویندوز 7 پرینتر دسکجت 1280 - hp deskjet 1280 windows 7 driver

معرفی نرم افزار های مورد بحث در جهان و دانلود آنها در همین بخش
ارسال پست
mbs
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: يك جاي همين دور و ور
تماس:

دانلود درایور ویندوز 7 پرینتر دسکجت 1280 - hp deskjet 1280 windows 7 driver

پست توسط mbs »

دستگاه مربوطه را روشن کرده و با پورت USB به کامپیوترتان وصل نموده سپس درایور را از سایت تاپ سنتر دانلود کرده آن را از حالت فشرده در آورید و فایل نصب آن را اجرا و نصب و فولدری جهت ذخیره و استخراج فایلهای آن که همان فایلهای اجرایی درایور است ، تعیین نمایید. سپس از منوی استارت گزینه ی devices and printers را انتخاب کرده سپس از منوی بالای صفحه add a printer را انتخاب کنید و بعد از آن add a local printer و از گزینه ی use an existing port استفاده کنید و در نوار روبروی گزینه ی use an existing port گزینه ی USB را انتخاب کنید پس از next کردن have disk را بزنید و به فولدری که درایور را ذخیره کرده اید بروید سپس آن را next کرده و جهت اطمینان می توانید از گزینه print test یک تست پرینت بگیرید و اطمینان پیدا کنید که پرینتر نصب شده است . موفق باشید .

دانلود با حجم 8.7 مگابایت

پسورد فايل : www.1.topcenter.org

سایت سازنده :

کد: انتخاب همه

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/DriverDownload.jsp?prodNameId=439174&lang=en&cc=us&prodTypeId=18972&prodSeriesId=439162&taskId=135
نوشته : MBS
آخرین ويرايش توسط 1 on mbs, ويرايش شده در 0.
تنها فرق بين موفقيت و شکست، نوع نگاه است

samira1366
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط samira1366 »

سلام دوستان
ممنون از راهنمایی تون
من اما نمیتونم این فایل 8 مگابایتی رو دانلود کنم... دقیقا دو روزه درگیر این درایورم... هرکاری میکنم نمیشه! :(

mbs
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط mbs »

samira1366 نوشته شده:سلام دوستان
ممنون از راهنمایی تون
من اما نمیتونم این فایل 8 مگابایتی رو دانلود کنم... دقیقا دو روزه درگیر این درایورم... هرکاری میکنم نمیشه! :(
دوست عزیز شما می توانید از لینک زیر جهت دانلود استفاده نمایید

دانلود با حجم 8.7 مگابایت

موفق باشید

askkaan
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط askkaan »

salam
man filo dl kardam ama vaghti bazesh mikonam windows azammiporse ke mikhay ba che narmafzarii bazesh koni
lotf konin begin chetori mitunaminfile dl shode ro nasb konam mamnun

mbs
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط mbs »

askkaan نوشته شده:salam
man filo dl kardam ama vaghti bazesh mikonam windows azammiporse ke mikhay ba che narmafzarii bazesh koni
lotf konin begin chetori mitunaminfile dl shode ro nasb konam mamnun
دوست عزیز شما باید به روش زیر عمل کرده و نیازی به باز کردن فایل نیست
دستگاه مربوطه را روشن کرده و با پورت USB به کامپیوترتان وصل نموده سپس درایور را از سایت تاپ سنتر دانلود کرده آن را از حالت فشرده در آورید و فایل نصب آن را اجرا و نصب و فولدری جهت ذخیره و استخراج فایلهای آن که همان فایلهای اجرایی درایور است ، تعیین نمایید. سپس از منوی استارت گزینه ی devices and printers را انتخاب کرده سپس از منوی بالای صفحه add a printer را انتخاب کنید و بعد از آن add a local printer و از گزینه ی use an existing port استفاده کنید و در نوار روبروی گزینه ی use an existing port گزینه ی USB را انتخاب کنید پس از next کردن have disk را بزنید و به فولدری که درایور را ذخیره کرده اید بروید سپس آن را next کرده و جهت اطمینان می توانید از گزینه print test یک تست پرینت بگیرید و اطمینان پیدا کنید که پرینتر نصب شده است . موفق باشید .
موفق باشید

ارسال پست

بازگشت به “معرفی و دانلود بخش کامپیوتر و اینترنت ”