ایجاد نظر سنجی در گروه تلگرام

محلي براي آموزش بيشتر كامپیوتر

مدیر انجمن: mbs

ارسال پست
mbs
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: يك جاي همين دور و ور
تماس:

ایجاد نظر سنجی در گروه تلگرام

پست توسط mbs »

آموزش ایجاد نظر سنجی در گروه های تلگرام

تلگرام یکی از پرطرفدار ترین برنامه های پیام رسان و با پیشرفت روز افزون است و همیشه ما امکانات جدید را از این برنامه دیده ایم . امروز قصد معرفی ربات @vote رو داریم که برای ایجاد نظر سنجی در گروه های تلگرام استفاده میشود .

نظر سنجی توسط این رباط یک راه بسیار اسان و دقیق برای پی بردن به نظر های کاربران است .

برای استفاده از رباط بر روی این لینک کلیک کنید .

در صفحه اصلی رباط بر روی Start کلیک کنید و بعد از دیدن پیغام رباط عنوان نظر سنجی را وارد کنید. مانند تصویر زیر

تصویر

من برای تست عنوان را ” نظر خود را در رابطه با آموزش های نت فیکس ثبت کنید “ انتخاب کردم .

حال گزینه های مرتبط با عنوان نظر سنجی را ارسال کنید . و همونطور که در تصویر میبینید ۴ گزینه برای نظر سنجی ایجاد کردم ” عالی , خوب , متوسط , ضعیف “

تصویر

بعد از وارد کردن گزینه ها باید کلمه /done را به رباط ارسال کنید . همونطور که میبینید ذر متن خود رباط هم موجود است و فقط باید روش کلیک کنید . اگر روی /done کلیک کنید کار تمام است و نظر سنجی شما اماده است . بعد از کلیک بر روی /done پیغام زیر را میبینید .

تصویر

همونطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید باید بر روی Publish Poll کلیک کنید. بعد از اینکه بر روی Publish Poll کلیک کردین لیست گروه های شما بالا میاد و شما باید گروهی که قصد دارین نظر سنجی در اون ارسال شه انتخاب کنید .

تصویر

و در اینجا گروه مهندس جواب را انتخاب میکنم .

تصویر

منبع : netfixed.ir
تنها فرق بين موفقيت و شکست، نوع نگاه است

ارسال پست

بازگشت به “آموزش”