آمریکا از برجام خارج شد !

اخبار اجتماعي

مدیر انجمن: mbs

ارسال پست
mbs
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: يك جاي همين دور و ور
تماس:

آمریکا از برجام خارج شد !

پست توسط mbs »

تصویر

::: سخنرانی پرزیدنت ترامپ درباره موضع ایالات متحده آمریکا در مورد برجام :

:: حکومت ایران با غارت منابع کشور و مردم خودش، از گروه های تروریستی حمایت می کند
:: توافق هسته ای ایران بر روی کاغذ، قرار بود آمریکا و متحدانش را دربرابر جنون هسته ای ایران حفاظت کند
:: بودجه نظامی ایران در این سالهای پس از برجام، 40 درصد افزایش یافت. این پول ها صرف خرید اسلحه و گسترش هرج و مرج شد.
:: من اعلام می کنم که ایالات متحده امروز از توافق هسته ای با ایران خارج می شود
:: ما به حکومتی که مرگ بر آمریکا سر می دهد، اجازه نمی دهیم به سلاح های مرگبار دست یابد
:: ما پس از خروج از برجام، با متحدان خود کار می کنیم تا به راه حلی اساسی برای جلوگیری از فعالیت های تروریستی ایران دست یابیم
:: من میخواهم یک پیام به مردم رنجدیده ایران صادر بکنم،مردم آمریکا در کنار شما ایستاده اند، الان چهل سال است که این دیکتاتوری قدرت را قبضه کرده،و یک ملت را گروگان گرفته
:: وقتی من وعده میدهم پای حرفم باقی میمانم

::: برخی از واکنش ها به این تصمیم ایالات متحده آمریکا :
اون ⁧ #برجام ⁩ وقتي توي زندگي من تاثير نداشته بودن يا نبودنش برام فرقي نداره فقط الان مردم سوريه و لبنان بايد ناراحت باشن !

صد میلیارد دلاری که #اوباما به جمهوری اسلامی داد کجا رفت؟

سپاه و رهبر نهایت سعی خود را برای تحریک آمریکا و اسرائیل و برهم زدن برجام کردند. شلیک این موشکها، چند روز بعد از امضای برجام را فراموش نکنیم. کِرم از خود درخته!!!

الان تو اوین به بابک زنجانی گفتن پاشو گرم کن.

الان صداسیما داره مستند میسازه که بعد از خروج از برجام چقدر خانواده‌ها بهم نزدیک شدن

شبکه خبر تیتر زده ایران پیروز برجام شد! چون امریکا ازش خارج شد. اخه مگه جام حذفیه داداش

با خارج شدن آمریکا از ‎برجام، جای اینکه کاخ سفید حسینیه بشه، ایران حسینیه شد
تنها فرق بين موفقيت و شکست، نوع نگاه است

ارسال پست

بازگشت به “اجتماعي ”