کیک بستنی چیست ؟ چگونه یک کیک بستنی خوشمزه را به راحتی در خانه درست کنم؟

معرفی و آموزش آشپزی غذاهای ملت های مختلف
ارسال پست
marziye
کاربر جدید
کاربر جدید

کیک بستنی چیست ؟ چگونه یک کیک بستنی خوشمزه را به راحتی در خانه درست کنم؟

پست توسط marziye »

تصویر

اگه دوست دارید شما هم کیک بستنی های خوشمزه ای درست کنید با من همراه باشید با آموزش قدم به قدم کیک بستنی

کیک بستنی ترکیب دوتا از خوشمزه ترین چیز هایی هست که بشر توی زندگیش درست کرده یعنی کیک و بستنی :P اگه شما هم مثل من عاشق این دوتا ترکیب هستید بریم برای ادامه ش آماده بشیم.
بدویید از سر کوچه سه بسته پودر کاکائو، شکلات بگیرید که آبش کنید، بستنی خوشمزه وانیلی البته کیک بدون آرد هم که نمی شه پس آرد هم بگیرید و صد در صد بیکینگ پودر هم که می خوایم تا سر کوچه رفتید خوب دوتا تخم مرغ هم بگیرید دیگه

خوب بریم که این کیک بستنی خوشمزه رو درست کنیم اول زرده رو جدا کنید و بعد شروع کنید به هم زدنش توی یه ظرف دیگه شکر و روغن رو هم بزنید و بعد اینا رو با آرد و بیکینگ پودر و کاکائو باهم مخلوط کنید و 30 ثانیه بهم بزنید. یه طرف بر دارید و چربش کنید و آرد و پودر کاکائو هم بزنید و مواد رو داخلش بریزید و توی حرارت 180 درجه 45 دقیقه بزارید بمونه

تصویر
خوب حالا که 45 دقیقه گذشت و سرد شد از وسط کیک رو به دوقسمت تقسیم می کنیم و بستنی رو می زاریم لای این دو قسمت و قسمت دوم رو هم می زاریم روش به همین راحتی خوشمزه ترین کیک بستنی عمرتون رو درست کردید.

منبع:
https://upcook.ir/%da%a9%db%8c%da%a9-%d ... %86%db%8c/

ارسال پست

بازگشت به “آشپزی”